Çalışma Saatlerimiz:

08:00 - 22:00

Bizi Arayın:

05424922022

Yamaç Paraşütü Eğitimi

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

2010 yılından bu yana havacılık sektöründe yer alan firmamız, bu zaman diliminde 900'den fazla kişiyi özgürlükle buluşturdu. İstanbul Çatalca orman bölgesinde ve ülkemizin pek çok bölgesinde faaliyet gösteren İnter Sportif Havacılık ve İstanbul Extrem 9 kişilik uzman bir ekipten oluşmaktadır. Türkiye genelinde hizmet veren uçuş ekibimiz ve pilotlarımız lisanslı şekilde uçuş ve yamaç paraşütü eğitimleri gerçekleştirmektedir. 12 yıllık tecrübeleri ile hizmet veren pilotlarımız, ülkemizin pek çok bölgesinde sizlerle buluşmaktadır.

Sizin yerinize tüm tedbirleri alan ve olanakları değerlendiren ekibimiz unutamayacağınız uçuş deneyimini ve eğitimini ayaklarınıza kadar getirmektedir. Pilotlarımız ve tüm ekibimiz ile kurulduğumuz günden bu güne kadar 20,000 uçuş saati ile binlerce insanı göklere taşımıştır. özgürlük, heyecan ve unutulmaz anılarla dolu uçuşları ekibimiz sadece sizin için planlayarak Yamaç Paraşütüne verdiğimiz değeri gözler önüne sermektedir.

Hakkımızda

Misyonumuz Nedir ?

  Gökyüzünün temizliğini ve dinginliğini insanlarla paylaşmak en büyük misyonlarımız arasında yer almaktadır. Havacılığı ve hava sporlarını tanıtmak ve insanlara havacılığı sevdirmek ekibimizin en önemli görevleri arasında yer alır. Herkesin korku dolu gözlerle baktığı uçuş sporunun aslında gerçek huzur olduğunu göstermek bizler için en büyük mutluluklardan biridir. 10 yıldır bu sektörde verdiğimiz hizmetlerin havacılık aşkı ile gerçekleştirdiğimizi unutmadan yolculuğumuza devam ediyoruz. Ticari kaygıdan uzak sadece uçuş heyecanını sizlere yaşatmak için canla başla çalışıyoruz.

 

 

Kurslarımız

P2 Seviyesi

Korkuların Hayallerinden Yüksekte Olmasın

P3 Seviyesi

Korkarak Yaşarsan Hayatı Sadece Seyredersin

P4 Seviyesi

Aydınlık Yolun Sonu Gökyüdür

Çocukluk Hayalimiz Olan Gökyüzünde Uçmak

Çocuklukta uçurtmalarla başlayan gökyüzü hayali yamaç paraşütü ile gerçek olur ve sizleri doğaya davet eder.  Gökyüzünde esen rüzgarın teninizi okşamasından başlayarak uçarken oluşan mutluluk hissi en doğru kararı verdiğinizi gösterir. Gökyüzünün mavisi, denizin mavisi ve ormanın yeşili doğanın her tonu insana kendini iyi hissettirir. Yamaç paraşütü doğanın en güzel renklerini uzaktan izlemek için en güzel fırsatları sunar.  Her açıdan çocukluk hayalinizi gerçeğe dönüştüren yamaç paraşütü yetişkinliğinde de hayal olmaktan çıksın ve bizimle gerçeğe dönüşsün.


 Hayalleriniz Yanı Başınızda

Her çocuk bulutlara baktığında onların şeklinden anlam çıkarır. Oraya nasıl gidileceğini merak eden çocuklar bir ömür bulutlarla iç içe olmanın hayalini kurar. Çocukların uçaklara meraklı olmaları da bu durumdan kaynaklanır. Fakat zaman geçip de yaşlar büyümeye başladığında çocukluk hayalleri bir köşeye itilir. Hayatın koşturması, yaşam hırsları ve daha pek çok sıkıntı bize çocukluk hayallerimizi unutturur.

Biz içinizde kalan çocuğa yeniden can vererek sizi hayalleriniz ile buluşturuyoruz. Sizi gökyüzünde uçurarak bulutların yanı başından hatta içinden geçmenizi sağlıyoruz. Böylece yıllar önce hayalini kurduğunuz gökyüzünde istediğinizi yaparak o günler yad ediyorsunuz. Belki de geçmişte kurduğunuz hayalleri bugün gerçekleştirmek sizler için yeni ufukların açılmasına vesile olacak. İşte tam da bu nedenle hayallerinizi ertelemeden gerçekleştirme olanakları için tüm imkanları sağlıyoruz.

Çocukluk hayallerinizi gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey ise bizimle iletişime geçerek yamaç paraşütü Eğitimi almak. Bundan sonrası bir tutku ile yamaç paraşütü yapan ekibimiz tarafından büyük bir zevk ile eğitim programınız planlanır. Siz sadece müsait gün ve saatinizi belirttikten sonra bizim için sizlerin hayalini gerçekleştirmek büyük bir zevk olacaktır.


Bizimle Hayallerinizi Gerçekleştirin

Ekibimiz sizi gökyüzüne uçurmak için ilk aşamadan son aşamaya kadar büyük bir hassasiyet ile çalışmaktadır. Sizin güvenli bir şekilde uçuş gerçekleştirmeniz için gereken tedbirlerin hepsi alınır. Kontroller en ince ayrıntısına kadar gerçekleşir. İşte bu aşamadan sonra yıllarını yamaç paraşütüne veren pilotlarımız size gereken bilgileri verir. Kendinden emin, gökyüzünden emin ve uçmak konusundan emin olan pilotlarımızın özgüveni sizi tüm korkularınızdan sıyıracaktır.  Böylece gönlünüz rahat bir şekilde uçmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Hatta tüm hayallerinizi bir klip haline getirerek sizlere armağan eden ekibimiz ile mutluluğunuzu canı gönülden paylaşabilirisiniz.

Ekibimiz / Takımımız

Y.P Pilot

Burhan Felek

Merhaba! Eğitimlerinizin neredeyse tüm aşamalarında sizlerin yanında olacağım. Sizlere birebir ilgi gösterip havacılığı ve yamaç paraşütünü sevdirmek için burdayım.Aklınıza takılan tüm soruları bana ve ekip arkdaşlarıma iletebilirsiniz.
Y.P Pilot

Gizem Aydoğan

Merhaba! En iyi yamaç paraşütü eğitimini almanız için size özel faliyet ve eğitim takvimi progamı hazırlacağım.Sorunlarınızla birebir ilgi ve alaka gösterceğim eğitimlerinizi takip ederek eksik kaldığınız yerler var ise birebir sizinle çalışacağım

Eğitim Programımız

 

Saat/Gün10:00 - 17:00

İstanbul

1.Hafta

10:00 - 17:00

İstanbul

2.Hafta

10:00 - 17:00

İstanbul

3.Hafta

10:00 - 17:00

Manisa

4.Hafta

PazartesiYer EğitimiYer EğitimiYer EğitimiYer Eğitimi
SalıYer EğitimiYer EğitimiYer EğitimiYer Eğitimi
ÇarşambaYer EğitimiYer EğitimiYer EğitimiYer Eğitimi
PerşembeYer EğitimiYer EğitimiYer EğitimiYer Eğitimi
CumaTeorik EğitimiYer EğitimiYer EğitimiYer Eğitimi
CumertesiTeorik EğitimiYer EğitimiYer EğtimiUçuş Eğitimi
PazarTeorik EğitimiYer EğitimiYer EğtimiUçuş Eğitimi

Not: Eğitim Programımız Haftanın 7 Günü Hava Koşullarına Bağlı Olarak Yapılmaktadır. Eğitimlerimize Hafta İçi Ve Hafta Sonu Dilediğiniz Zaman Katılım Sağlayabilirsiniz.Eğitimlerimize En az 7 gün Katılım Sağlanması Zorunludur.

 

Aklınıza Takılan Soru mu Var?
Hemen Bizimle İletişime Geç!

Canlı Destek
Canlı Destek
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?