Çalışma Saatlerimiz:

08:00 - 22:00

Bizi Arayın:

05424922022

Uçmanın En Basit Hali Yamaç Paraşütü

Uçmanın En Basit Hali Yamaç Paraşütü

Uçmanın En Basit Hali Yamaç Paraşütü

Hezarfen Ahmet Çelebi yüzlerce yıl önce uçmanın özgürlüğüne kapılan nadide insanlardan biriydi. Galata’nın üstünden havalandığında insanlar hayret, dehşet ve beğeni ile onu izledi. İstanbul semalarında süzülen bu büyük insandan sonra pek çok kişi uçmak için değişik yollara başvurdu. Uçmak her zaman insanoğlu için bir tutku olarak kaldı. Fakat uçmak hiçbir dönemde şu andaki kadar basit bir şekilde gerçekleşmedi.

Günümüzde uçmak için farklı yollara, değişik tehlikelere girmeye gerek yok. Sadece yamaç paraşütü ile dakikalar içinde gökyüzünde uçmanız sağlanıyor. Uçmanın u kadar kolay ve bu kadar güvenilir olduğu bir durumda uçmadan uzak durmak özgürlüğü elinin tersi ile itmek anlamına gelmiyor.  Denizin maviliğini ve doğanın tüm güzelliklerini en özel haliyle izlemek için yamaç paraşütü yapmak sadece bir nedendir.

Doğaya Açılmanın En Kolay Yolu

Yamaç paraşütü uçuşları gönümüzde son derece kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Dilediğiniz şehirde size en yakın noktada uçuş gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra sadece bir hafta sonunda kafa dinlemek için kaçamak yapmanız da yamaç paraşütü ile kolaydır. Sizi bulunduğunuz ortamın sıkıntılarından kurtaracak güzel vakit geçirmenizi sağlayacak yamaç paraşütü aradığınız mutluluğu ayağınıza getirecektir. Ekstra bilgiye ihtiyaç duymayan ya da herhangi bir eğitim almanıza gerek olmayan bu spor ile istediğiniz anda uçuşa başlayabilirsiniz.

Herhangi bir hazırlık süreci isteyemeyen yama paraşütü için karar vermeniz yeterlidir. Şu anda kullanılan malzemeler ve pilot deneyimleri ile en güvenli şekilde gerçekleşen sporun tereddüt bırakan hiçbir yanı bulunmaktadır. En yüksek tepelerden bulutlara uzanan deneyimler ile uçmanın keyfini çıkarmak tamamen sizin kararınız olarak kalacaktır.

yamaç paraşütü eğitimleri
yamaç paraşütü eğitimleri

Korkularınıza Uçarak Son Verin

Eski dönemlerden farklı olarak günümüzde uçmak için tüm şartlar oluşmuştur. Yamaç paraşütü iççin kullanılan malzemeler son derece kaliteli bir şekilde üretilmiştir. Uçuşlarımızda kullandığımız malzemeler sizler için zenle seçilmiştir. Sizin güvenliğinizi kendi güvenliğimiz olarak gördüğümüzden hiçbir konuda aheste davranamayız. Uçuş esnasında meydana gelebilecek sorunları önceden hesaplayarak sizler için en güvenli uçuş ortamını hazırlıyoruz.

Yamaç Paraşütü Eğitimi Kurs Katılım Formu

Eğitimlerimize katılmak ve eğitimlerimlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun

Yolcularımızın korku ile başladıkları yolculukta kendinden emin pilotlarımız sizi rahatlatacak açıklamalarda bulunmaktadır. Bu açıklamalar ile sizi nasıl bir yolculuğun beklediğini görürsünüz. Önünüzü gördükten sonra ise uçuşa adapte olmak çok daha kolay olacaktır. Gökyüzünde geçen zamanı kendinize eğlence ve heyecan olarak alırsınız.

yamaç paraşütü eğitimleri firmamız tarafında thk ve fai onaylı sertikifa ve lisans programı  şeklinde yağılmaktadır. Yamaç Paraşütü eğitimlerimize katılarak sizlerde mavi gökyüzünü keşfedebilirsiniz

eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz yada web sitemizde bulunan  Kurslarımız kısmandan p2 seviyesini inceleyebilirsiniz.

0542 492 2022

Burhan Felek

Yamaç Paraşütü Eğitimi Kurs Katılım Formu

Eğitimlerimize katılmak ve eğitimlerimlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun

Canlı Destek
Canlı Destek
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?