Çalışma Saatlerimiz:

08:00 - 22:00

Bizi Arayın:

05424922022

yamaç paraşütü eğitimi

Yamaç Paraşütü

Yamaç Paraşütü

Bulutlara Dokunmanın En Zevkli Hali

İlk deneyim sırasında birbirinden farklı duyguları yaşatan yamaç paraşütü  sonraki deneyimlerde adeta bir tutkuya dönüşmektedir. Bulutların arasına kadar uzanan bu özel yolculuğun en heyecanlı yanı ise insanlıktan uzakta doğa ile baş başa kalmanın zevkinin yaşanmasıdır. Adrenalin sevenler için en özel spor dallarından biri olan yamaç paraşütü, ilk atlama esnasında havadaki atraksiyonlarla adeta bağımlılık yapmaktadır. Birbirinden güzel doğa manzaraları karşısında doyumsuz lezzet yaşayan binlerce insan bu maceraya sürekli atılmak istemektedir.Genelde yükseklik korkusu olanların korku dolu gözlerle başladığı yamaç paraşütü sporu , sonraları aynı kişiler tarafından zevkle gerçekleştirilmektedir.  Yüksek bir binanın en üst katından bakmaya dayanamayan binlerce yolcu paraşüt ile atladıktan sonra havada süzülmenin keyfini yaşar.  Bu keyfi başka hiçbir dünyada bulmayan insanoğlu için paraşüt ile heyecanına heyecan katmaktadır.

 Uçuş Öncesi Yükselmeye Hazırlanın

Genelde korkulu spor dalı gibi görünse de aslında yamaç paraşütü dünyanın en güvenilir spor dalları arasında yer almaktadır. Uçuş öncesinde pilotlarımız tarafından yapılan konuşmalar rahatlatıcı aktiviteler sizler için maceraya atılma olanağı sağlamaktadır. Bu muhteşem deneyim ile bir kez tanışan herkes çevresine mutlaka deneyin, tavsiyelerinde bulunmaktadır.

Kendini ekibimizin emin kollarına bırakan yolcular güven ve eğlence dolu yolculuğu sonrasında büyük bir memnuniyet ile ayrılmaktadır.

Yamaç Paraşütü Eğitimi Kurs Katılım Formu

Eğitimlerimize katılmak ve eğitimlerimlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun

Havada gerçekleşen uçuş sırasında bulutların arasında çekilen fotolar ya da vidolar sonrasında sizler için güzel hatıralar olarak kalacaktır. Arşivinizin en değerli görüntüleri olan bu çekimler ekibimiz tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Böylece gökyüzünde sizin için endişe verici tek durum bir bulutun içinden nasıl geçeceğiniz duygusudur.

Bulutlara dokunmanın hissi ya da bulutlar ile aynı hizada olmanın duygusu sizlere kendinizi özel hissettirecektir.

İçinde bulundukları ruh halinden kurtulmak isteyenler için en güzel deneyim olan yamaç paraşütü yapanlar sonrasında binlerce kez teşekkür ile ekibimizi mutlu etmektedir.  Teşekkürlerini kocaman harfler ile belirten pek çok kişi içindeki coşku ve heyecanı kelimelere yansıtmaktadır. Bulutların arasında kendin ile baş başa bir yolculuk için yamaç paraşütü bulunmaz bir nimettir.

Dakikalar boyunca gökyüzünde süzülmek ve kuşlar gibi özgür olmak herkese nasip olmayacak bir güzelliktir. Bu bakımdan ekibimiz yolcularımızın hepsinin bu deneyimi en iyi şekilde gerçekleştirmesi için elinden geleni yapmaktadır. Sonrasında gelen teşekkürler ise ekibimiz için motivasyon kaynağı olmaktadır.

Yamaç Paraşütü Eğitimi Kurs Katılım Formu

Eğitimlerimize katılmak ve eğitimlerimlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun

Canlı Destek
Canlı Destek
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?